De krant die je leest van A tot Z
Maandag 25 Mei, 2026
Deze post is bekeken 135 keer.

woensdag 12 november 2008

Nieuws:

Afsluitingen A7 en A28, let op

Door: Redactie

Rijkswaterstaat laat in de periode van maandag 17 november tot donderdag 20 november in verschillende nachten asfalteringswerkzaamheden uitvoeren aan een aantal toe- en afritten van de A28 in de provincie Drenthe en de A7 in de provincie Groningen. In de provincie Drenthe gaat het om de volgende afritten: afrit Vries (Tynaarlo) en afrit Assen. In de provincie Groningen gaat het om de volgende locaties: toerit Scheemda en afrit Marum. Tijdens de werkzaamheden zijn de toe- en afritten op hieronder genoemde data afgesloten voor al het verkeer.

Werkzaamheden
De asfalteringswerkzaamheden vinden op volgende data en locaties plaats:

Afrit Vries (komende vanaf Assen Assen) 17 18 november tussen 23.00 06.00 uur
Afrit Assen (komende vanaf Hoogeveen) 18 19 november tussen 20.00 06.00 uur
19 20 november tussen 20.00 06.00 uur
Toerit Scheemda (richting Winschoten) 18 19 november tussen 20.00 06.00 uur
Afrit Marum (vanuit de richting Groningen) 19 20 november tussen 20.00 06.00 uur

Omleidingsroute afrit Vries (richting Assen)
Het verkeer wordt omgeleid tot de aansluiting Eelde en wordt vervolgens weer teruggeleid via de A28 richting Assen.

Omleidingsroute afrit Assen (komende vanaf Hoogeveen)
Verkeer wordt omgeleid via de aansluiting Assen-Noord en vervolgens weer teruggeleid via de A28 naar de aansluiting Assen.

Omleidingsroute toerit Scheemda (richting Winschoten)
Verkeer wordt omgeleid via de toerit Scheemda tot aan de afrit Noordbroek en vervolgens teruggeleid via de A7 richting Winschoten.

Omleidingsroute afrit Marum (komende vanaf Groningen)
Verkeer wordt omgeleid via de aansluiting Frieschepalen en vervolgens weer teruggeleid via de A7 naar de aansluiting Marum.

Geen reacties

Wilt u reageren?




Wij plaatsen alleen inhoudelijke reacties. Reacties met voornamelijk slogans en kreten worden niet gepubliceerd.