Verdachte van moorden Jufferpad is ‘heel gemoedelijke jongen’ – lees meer…
Eén van de buren van de man die is gearresteerd wegens de dood van een 23-jarige vrouw en haar 6-jarige dochtertje aan het Jufferpad, was volgens een buurman in Glimmen een ‘lieve en gemoedelijke jongen’. “Ik kan me niet voorstellen dat hij dit heeft gedaan”, zegt hij.
De buurman kwam wel in huis bij de man, die voorheen in het AZC Onnen had gewoond en zijn nieuwe huis in Glimmen beschikbaar stelde aan andere vluchtelingen die tijdelijk onderdak zochten. “Hij was verder heel aardig hoor. Als de vrouw met de kinderen hier was speelde hij gitaar voor de kinderen.”
Natuurlijk wordt er druk gespeculeerd over de zaak. De buurman vraagt zich af of de man uit Glimmen de dader wel is. Hij erkent dat de verhoudingen nogal vaag waren, maar de hij had de indruk dat de relaties met de vrouw wel goed was. Wie dan de man is geweest die aan het Jufferpad de slaande ruzies had, kan hij niet vermoeden. “Maar van mijn straatgenoot kan ik me dat in ieder geval niet voorstellen.” Taal was wel een probleem, zegt hij. De man sprak bijna geen Nederlands.

Geen reacties