De krant die je leest van A tot Z
Maandag 25 Mei, 2026
Deze post is bekeken 129 keer.

donderdag 27 september 2018

Nieuws:

Hoe moeten de vacatures in de zorg worden gevuld? Speed-date.

Door: Redactie

Hieronder een oproep van Zorgplein Noord.

Ruim tweehonderd vacatures bij vijftig locaties in de sector Zorg en Welzijn Er is nog plek!

Ben jij die werkzoekende die wil werken in de sector Zorg en Welzijn? Pak dan die kans en kom speeddaten voor vacature(s). Je maakt op een laagdrempelige manier kennis met een zorg- en/of welzijnsorganisatie. Meer dan vijftig locaties in Groningen, Friesland en Drenthe doen mee. In totaal goed voor circa 200 vacatures.
Oriƫnteer je op het aanbod en de mogelijkheden op de website van ZorgpleinNoord.: www.zorgpleinnoord.nl/speeddaten/werkzoekenden
Aanmelden Oriƫnteer je op deze website door op de organisatie(s) naar jouw keuze te klikken. Zij organiseren speeddates op hun eigen locatie en op hun eigen manier. Kijk of je vrij kunt inlopen of dat je je moet aanmelden.

Laagdrempelig en effectief Uit ervaring is gebleken dat speeddaten de mogelijkheid is om op een laagdrempelige en effectieve manier kennis te maken met de organisatie(cultuur) of juist met de sector. Omdat deze bijvoorbeeld nieuw voor jou is om in te werken of omdat je binnen de sector van baan wilt veranderen. Femmy Meems vond door te speeddaten een baan in de kraamzorg. Haar verhaal bekijk je op www.zorgpleinnoord.nl/film
De klik die nodig is We hopen dat je die klik vindt die nodig is om met elkaar verder te gaan, bijvoorbeeld als helpende, verzorgende, verpleegkundige, begeleider, vrijwilliger, stagiaire of als leerling (leer-/werktraject).

Geen reacties

Wilt u reageren?




Wij plaatsen alleen inhoudelijke reacties. Reacties met voornamelijk slogans en kreten worden niet gepubliceerd.