De krant die je leest van A tot Z
Zondag 12 Juli, 2026
Deze post is bekeken 242 keer.

maandag 07 november 2005

Nieuws:

Muziek in Hart van Haren

Door: Redactie

Op zondag 13 november van 15 tot 17 uur kun je in eetcafe t Hart van Haren alweer de tweede in een serie “muziek op de zondagmiddag” concertjes gaan beluisteren. Om de clientele ook buiten de populaire maaltijden met lokale cultuur te lokken is een gevarieerd programma gestart met Jazz, Latin, Cabaret, Pop en Country-muziek uit onze eigen streek.

Deze keer het in Haren bekende kwartet Partners in Swing dat op hoog niveau jazz standards uit het bij jazzmuzikanten bekende Real Book en het American Songbook speelt. Met hier en daar een uitstapje naar de zwoele latin klanken van de Braziliaanse bossa nova. Partners in Swing vormen een muzikale combinatie die al vele jaren bestaat uit de vaste kern Nico Robat (drs), Gerard Grommers (bs) en Joop van Dalen (sax), deze keer met als gastsolist de bekende Groningse jazzpianist Diederik Idema.

Eetcafe t Hart van Haren, Eemke van der Veenpad 1 (tegenover de Hervormde Kerk in Haren) maandelijks op een mooie zondagmiddag. Voor meer info bel 050 5350908 en vraag naar Arnout. De toegang is natuurlijk gratis.

Geen reacties

Wilt u reageren?




Wij plaatsen alleen inhoudelijke reacties. Reacties met voornamelijk slogans en kreten worden niet gepubliceerd.