De krant die je leest van A tot Z
Dinsdag 21 oktober, 2025
Deze post is bekeken 904 keer.

woensdag 06 juli 2022

Nieuws:

Schilder Tom is blij; aan de slag bij Arjen Robben

Door: Redactie

Schilder Tom, werkzaam bij Walter Hoogesteger Schilders uit Haren, kwam terug van een klus met deze bijzondere foto. Hij poseert met niemand minder dan voetbalvedette Arjen Robben. Hoe zit dat?

Zijn werkgever, Jan Hoogesteger, is trots. Hij voert namelijk schilderwerkzaamheden uit bij Arjen Robben, die in Groningen woont. En ja, als je deze klant dan persoonlijk ontmoet, gaan je gedachten onwillekeurig toch terug naar al die glorieuze momenten die deze man heeft beleefd. Meervoudig international, ster in Spanje en Engeland. Het laatst bij Bayern München. Zijn carrière sloot hij af waar hij begon: bij FC Groningen.

En dan sta je daar als schilder opeens oog in oog met de sporticoon die je vooral van de TV kent. Met toestemming werd deze foto van hen gemaakt en Robben vond het ook prima dat de foto op de website van Haren de Krant zou worden geplaatst. Hij blijft immers niet alleen de vriend van de sport, maar ook van zijn fans. En Tom, die was blij en heeft vanavond thuis een goed verhaal.

7 reacties

rolf zegt:

Leuk voor die jongen, maar moet dit nou als nieuws worden gezien?

Redactie zegt:
Logische vraag, maar het is onze opvatting dat ook ‘gewone’ berichtjes verbindend werken in de samenleving. Dat willen we met de krant en daarom geven we deze berichten ook ruim baan.

D.Eggink zegt:

Prima toch mooi man

Jack rou zegt:

Sympathieke mens arjen robben én’n geweldig voetbalicoon,leuk om jezelf te blijven,kunnen alleen échte…

arend zegt:

moet dit nou in de krant, hij lijkt wel jezus, die robben.

Redactie zegt: Dat hij Jezus zou zijn staat nergens, dat hij prestaties heeft geleverd staat er wel. Heeft u daar moeite mee? Dank voor de feedback.

inwoner zegt:

Heeft Walter Hoogesteger schilders voor dit “redactionele” stukje ook een factuur gehad? Dit is namelijk meer een advertorial dan dat het enige nieuwswaarde heeft , en er zijn wel meer “gewone” berichtjes , die halen de site toch ook niet? Vind het doorsturen van deze foto eerlijk gezegd ook een beetje een sneue actie van dit schildersbedrijf.

Robben coacht ook een jeugdteam bij Bequick1887, komen hier ook foto’s van op de site van Haren de krant? Bequick1887 komt trouwens bedroevend weinig aan bod Op Haren de krant. Misschien omdat dit een groningse vereniging is die in Haren is gevestigd? Robben is trouwens ook woonachtig in Groningen, niet in Haren.

Is het trouwens niet Hans Joling schilders die al vanaf het onstaan van Haren de krant bij u adverteert?

Redactie zegt: Oei, wat een argwaan. Heeft u daar vaker last van? Bekijk het eens zo: een enthousiaste vakman is trots op zijn werk en ontmoet een beroemde sporter. Hij wil dat enthousiasme (met permissie) graag delen. Dat vinden wij een heel leuke manier om de samenleving kleur te geven. Het is wel jammer dat u hierin een mini-complot ziet, waarbij er een factuur gestuurd zou worden aan het schildersbedrijf. Als dat de manier is waarop u onze krant leest, baart ons dat wel een beetje zorgen. Tja, dat is kennelijk ook een manier om naar je omgeving te kijken. Kom hier eens een kopje koffie drinken, dan vertel ik graag hoe we de redactie maken. De antwoorden op uw vragen: Nee, er is geen factuur voor gestuurd. Ja, Robben coacht ook Be Quick. Ja, in onze krant is weinig aandacht voor voetbal en dus ook voor Be Quick, maar dat is een keuze. Anderen zijn beter in sportverslaggeving dan wij. Ja, Robben woont in Groningen. Ja, Hans Joling is een gewaardeerde adverteerder, die al vanaf 1999 in onze krant adverteert. Vanwaar uw vraag? U heeft wellicht de leuke artikelen over dat bedrijf in het verleden gemist. Dank voor uw feedback.

Leonie zegt:

Leuk toch dat je hem gewoon door het dorp ziet lopen / fietsen. Niks geen poeha oid! Heeft zijn talenten goed benut en ons trots gemaakt. Woont nu op een schitterende plek in een mooi huis in onze gemeente #trots! Af en toe zie ik wat mooie filmpjes voorbij komen van zijn huis door de lokale glazenwasser, jaloers!
Deze schilder is met recht trots op de ontmoeting, mooie ervaring! Robben een groot sportman maar gelukkig altijd normaal gebleven!

Annemarie zegt:

Leuke foto van een prima schilder. Niks mis mee!

Wilt u reageren?




Wij plaatsen alleen inhoudelijke reacties. Reacties met voornamelijk slogans en kreten worden niet gepubliceerd.