De krant die je leest van A tot Z
Zaterdag 25 oktober, 2025
Deze post is bekeken 112 keer.

dinsdag 18 oktober 2011

Nieuws:

Dat was schrikken

Door: Redactie

Een automobiliste te Haren kreeg vandaag om 14.15 uur de schrik  tijdens een verkeerssituatie op de rotonde aan de Dr. E.H. Ebelsweg. Ze zegt: “Tot mijn verbijstering sta ik op de rotonde bij de Harenerhof te wachten op een auto komend van de Nieuwlandsweg, die niet de moeite neemt een richtingaanwijzer te gebruiken, maar mijn verbijstering werd nog groter toen ik daarin een man ontwaarde met een klein kind op schoot dat mocht sturen.”

 

10 reacties

Jan zegt:

Zozo, wereldverbeteraar! Jij hebt nooit iets verkeerds gedaan???

Flip zegt:

Nee Jan, zo onnozel ben IK nog nooit geweest, en ik heb ook nog nooit met een slok op gereden. Braaf he? En ja, ook IK erger me dood aan dit soort stompzinnigheden. Gevaarlijke idioten heb je overal, maar domme reacties vind ik eigenlijk bijna nog stuitender.

Anna zegt:

Breaking news! Not. Het is toch hoop ik geen komkommertijd dat Haren de Krant gevuld moet worden met dit kaliber berichten?

henkvaningrid zegt:

ben benieuwd hoe anna en jan zouden hebben gereageerd als de bestuurder en het kind een dodelijk ongeluk hadden gekregen. Hadden jullie dan nog steeds zo schamper gedaan of hadden jullie schande gesproken over de bestuurder en gevonden dat getuigen eerder aan de bel hadden moeten trekken. de beste stuurlui staan dus weer aan wal en dat mogen jullie je aantrekken.

A. van Zet zegt:

De man brengt wel de veiligheid van zijn kind, en dat van andere weggebruikers in gevaar!
‘goed’ voorbeeld ook naar je kind toe. Hoe haalt iemand dat in zijn hoofd…

Jan zegt:

Ik praat het niet goed. Ik vind het ook niet verstandig Heb ik volgens mij ook nergens gezegd. Toch vind ik dat dit soort artikelen op http://www.ikhebgeenlevenenplaatsdusdisoortberichtenopinternet.nl horen en niet op een nieuwssite als dit.

Is 65 rijden waar je 60 mag een misdaad? Nee, maar als iemand dan dodelijk verongelukt is het dom dat diegene te hard reed. Klopt.

Iedereen doet wel eens iets dat niet door de beugel kan. En klopt, dat mag niet en is stout. Maar om alles wat je tegenkomt en niet door de beugel kan op nieuwssites te zetten gaat mij wat te ver. Moet ik dan ook melden:

Dat ik gister voor het zebrapad stond en een auto niet voor mij stopte?

Dat ik gister van een auto van links geen voorrang kreeg?

Dat ik vorige week een bestuurder tegen kwam die belde achter het stuur?

Dat ik 2 week geleden iemand schuin zag over steken?

Interessante nieuwssite wordt dit dan……..

henkvaningrid zegt:

maar jan, je HOEFT het niet te lezen, je kunt ook gewoon de digitale versie van het nrc gaan volgen. Alleen maar ´echt´ nieuws, net wat voor jou 🙂

overigens vind ik een ‘dodelijk ongeluk’ een beetje dom noemen,echt nergens op slaan.

A. van Zet zegt:

Dit is de New York Times immers niet: hoe je het ook wilt bekijken het is dorpsnieuws immers…

Jan zegt:

@henkvaningrid
volgens mij heb jij het hier het eerst over een dodelijk ongeluk gehad…..

ik zegt:

Dus draag je gordel voor de veiligheid aangezien de politie de eerste drie maand bij u op uw schoot gaat kijken.

Wilt u reageren?




Wij plaatsen alleen inhoudelijke reacties. Reacties met voornamelijk slogans en kreten worden niet gepubliceerd.