De krant die je leest van A tot Z
Maandag 27 oktober, 2025
Deze post is bekeken 132 keer.

maandag 16 december 2019

Nieuws:

Fietser licht gewond na ongeval Hertenlaan (met update)

Door: Redactie

Met sirenes en zwaailichten zijn hulpdiensten maandag om 17.30 uur uitgerukt naar de Hertenlaan te Haren.

Op de drukke kruising met de Jachtlaan en Nieuwlandsweg zou een ongeval met letsel hebben plaatsgevonden. Nadere info volgt.

Update maandag 19.00 uur: Een auto is op de genoemde kruising in botsing gekomen met een fietser, die licht gewond raakte en werd gecontroleerd door ambulancepersoneel van de Rapid Responder. Het slachtoffer hoefde niet mee naar het ziekenhuis. Hoe de aanrijding kon gebeuren (wie de voorrangsfout maakte) is niet duidelijk.

Foto: 112Groningen / Haren de Krant

1 reactie

Henk zegt:

Het is een gelijkwaardige kruising. Als er van alle kanten een auto komt weet men niet meer wie er als eerste moet. Rechtdoor gaat voor? Of gaat rechts voor…dan hebben ze allemaal voorrang. Bijna niemand snapt het. Waardoor er mensen toch maar gaan rijden terwijl ze geen voorrang hebben.

Wilt u reageren?




Wij plaatsen alleen inhoudelijke reacties. Reacties met voornamelijk slogans en kreten worden niet gepubliceerd.